16.09.2021
Consilier service

Cu 2 locatii in Bucuresti, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru il reprezinta produsele exceptionale, orientarea catre client si inalta capacitate de lucru.

Consilier Service Reparatii Generale

CERINTE:
Studii superioare tehnice;
Experienta minim 1 an intr-un post similar
Limba engleza, germana nivel mediu
Permis conducere.

RESPONSABILITATI:

Asigurarea efectuarii rapide si competente a lucrarilor de intretinere, reparatie si revizie, conform cerintelor clientilor si normelor producatorului;
Consilierea clientilor asupra lucrarilor care sunt recomandate a se efectua, asupra modului de desfasurare a reparatiei precum si asupra costurilor comenzii; receptionarea si urmarirea unor lucrari nerezolvate;
Verificarea devizelor (fisei de reparatie) asupra exactitatii operatiilor solicitate, respectiv executate. Explicarea devizului in detaliu - cu ocazia predarii vehiculului;

Persoanele interesate pot aplica direct la finalul acestui acest anunt sau pot trimite un CV pe adresa de e-mail resurseumane@midocar.ro  sau prin fax, la numarele +40312293638 / 0374820138
Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Toate aplicatiile sunt confidentiale.
In cazul in care doriti sa aplicati pentru un post in cadrul companiei noastre, altul decat cele disponibile acum, contactati-ne! CV-ul dumneavoastra va fi inregistrat in baza noastra de date, iar cu prima ocazie, veti fi contactat.

MIDOCAR OTP